طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک siawood، در سال ۹۵ و توسط تیم طراحی سایت ژیوان (وبمستر وردپرس) انجام شد.

این سایت اینترنتی جهت فروش پوشاک برند سیاوود و فروش اینترنتی انواع پوشاک ایرانی با این برند تاسیس شده است.

این سایت علاوه بر امکانات فروشگاهی، دارای کلیه امکانات یک سایت حرفه ای بوده که کاربران آن ها می توانند اقدام به ساخت انواع صفحه و پست را در آن داشته باشند.

طول مدت پروژه  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک siawood در حدود سه ماه بوده است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک به صورت کاملا اختصاصی

چرا نیاز به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک دارید؟

یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های فروش محصولات و خصوصا انواع پوشاک، استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش پوشاک می باشد. به دلیل اینکه اولا یک فروشگاه های فیزیکی، دارای هزینه های بالای اجاره و همین طور سایر هزینه های جانبی است و ثانیا نیاز به داشتن انبار فیزیکی، باعث بالا رفتن هرچه بیشتر هزینه ها برای آن خواهد شد، لذا منطقی ترین و بهترین گزینه برای ارائه محصولات و کالاها، داشتن یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند می باشد.

در حال حاضر بسیاری از ارائه دهندگان پوشاک، شروع به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک برای خود کرده و علاوه بر اینکه به شدت هزینه های خود را کاهش داده اند، از طرف دیگر فروش خود را چندین برابر بیشتر کرده اند.

آن ها به دلیل گستردگی بازار اینترنت، دیگر فقط محدود به ارائه پوشاک تولید شده خود به صورت محلی نبوده و می توانند کلیه محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به تمامی ایران و حتی دنیا ارائه دهند. از طرف دیگر رشد بسیار بالای خرید اینترنتی توسط مردم و ذوق و اشتیاق آن ها برای انجام خرید های اینترنتی، باعث شده است که صاحبان کسب و کارها، هر روز بیشتر به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای خود باشند تا بتوانند روز به روز تجارت خود را گسترش دهند.

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق در زمینه ارائه پوشاک داشته باشید؟

برای داشتن یک سایت فروشگاهی موفق پوشاک یا همان فروشگاه اینترنتی موفق پوشاک، شما می باید علاوه بر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک، بتوانید استراتژی مناسبی برای بازاریابی اینترنتی در سطح وب داشته باشید.

شما برای فروش در سایت خود، نیازمند افزایش ترافیک بر روی سایت خود خواهید بود. این به این معنی خواهد بود که شما نیاز دارید تا سئو سایت خود یا همان بهینه سازی سایت خود را برای موتور های جستجو، به بهترین نحو انجام دهید. شما باید بتواند تحلیل سایت فروشگاه پوشاک آنلاین خود را، به صورت دوره ای مورد تجزیه تحلیل قرار داده و استراتژی های جدید برای فروش انواع پوشاک خود طراحی نمایید تا بتوانید هر روز بر فروش خود در سطح اینترنت اضافه کنید.

علاوه بر این، شما باید بتوانید در زمینه پوشاک و سایر خدمات ارائه شده توسط خود، تولید محتوا داشته باشید و همچنین بتوانید با ابزاهای بازاریابی اینترنتی نظیر ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات در گوگل ، به خوبی کار کرده و باعث افزایش ترافیک و در نهایت فروش آنلاین خود گردید.

وبمستر وردپرس کلیه نیازهای شما برای طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی، بر طرف کرده است

شما می توانید به صورت رایگان در مورد موارد زیر با کارشنان وبمستر وردپرس مشاوره کنید

درخواست مشاوره رایگان

شما می توانید با انتخاب یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کرده از مشاوره رایگان  و یا مشاوره اختصاصی وبمستر وردپرس بهره مند گردید.

برای استفاده از نطرات کارشناسان مجرب وبمستر وردپرس در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر استفاده نماید:

۱- تماس تلفنی با وبمستر وردپرس جهت دریافت مشاوره

  • شماره دفتر مرکزی: ۷۷۴۳۶۹۶۴-۰۲۱
  • شماره همراه: ۰۹۱۲۴۷۵۵۷۷۲ – ۰۹۱۹۲۱۵۵۱۵۹

۲- ارسال کتبی درخواست و پرسش خود، به ایمیل شرکت به آدرش info@wpwebmaster.ir و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن

۳- تکمیل فرم زیر در سایت

۴- پیغام در تلگرام (ارتباط با آیدی msn60 در تلگرام)

فرم درخواست مشاوره با کارشناسان وبمستر وردپرس

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .