چرا به مشاوره رایگان طراحی سایت نیاز دارید؟ دلیل نیاز حیاتی شما به مشاوره چیست؟

همانگونه که آگاه هستید داشتن یک وب سایت اینترنتی دیگر یک وسیله تجملی برای کسب و کارها نیست. امروزه داشتن به وب سایت به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها تبدیل شده است، در واقع داشتن یک وب سایت حرفه ای و کارآمد، بخشی از فرآیند برندینگ یا همان برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید. به همین دلیل همانطور که هرکس جهت سرمایه گذاری و آغاز یک کار جدید نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات در آن حوزه می باشد، در فضای مجازی نیز شما همواره نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

در ایران نیز به دلیل فعالیت قشر جوان در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی ، به نوعی دیدگاه غیر تخصصی و بدور از مسائل کارشناسی نسبت به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گشته تا افرادی که اقدام به طراحی سایت خود یا نوشتن قرارداد با شرکتهای طراحی کننده سایت می نمایند، دیدگاه جامعی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در بیشتر موردها نتیجه ای که می باید از سرمایه گذاری خود بگیرند، نصیبشان نگشته و دچار سردرگم شدن بیشتر می شوند.

نکته جالب توجه اینجاست که اغلب افراد، توسط شرکت های بزرگ و کوچک طراحی سایت متحمل هزینه های بسیار گزاف در زمینه طراحی سایت و همین طور راه اندازی کسب و کار اینترنتی شده و در آخر کار نیز، عملا پروژه مدنظر آن ها در اختیارشان قرار نمی گیرد. در واقع شما پول زیادی را به شرکت های طراحی سایت پرداخت می کنید اما نتیجه نهایی، سایتی است که آن تیم به شما تحمیل کرده است و سایتی نیست که مورد نظر شما باشد.

طبق آمار غیر رسمی بیش از ۹۰ درصد از وب سایت های راه اندازی شده در ایران، پس از راه اندازی به موفقیتی دست نیافته و پس از مدتی یا بسته می شوند و یا بدون استفاده در گوشه ای از وب به خاک خوردن خود در طول زمان ادامه می دهند. دلیل این امر درست کار نکردن اجزای سایت، ظاهر آن ها و مسائل فنی نمی باشد. اشکال کار در جای دیگری است.

چرا بیش از ۹۰ درصد سایت های ایرانی پس از شروع با شکست مواجه می شوند؟

مشاوره رایگان طراحی سایت در وبمستر وردپرس

از لحاظ فنی و بعد تکنیکال، کشور ایران یکی از غنی ترین کشورهای دنیا در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی می باشد. این امر غیر قابل انکار است که سطح گسترده ای از نرم افزارها که توسط کمپانی های بزرگ در دنیا تولید می گردد، قابل پیاده سازی توسط برنامه نویسان و مهندسان نرم افزار در ایران است.

به بیان دیگر، بسیاری از برنامه نویسان در ایران، قابلیت پیاده سازی پروژه های بسیار پیچیده را دارند و این امر را بارها در پروژه های مختلف به نمایش گذاشته اند. ممکن است در زمینه سخت افزار در دنیا پیشرو نباشیم، اما در زمینه نرم افزار و طراحی سیستم های نرم افزاری، اگر پیشرو نباشیم، لااقل چیزی هم برای پیاده سازی کم نداریم.

همیشه به توانمندی برنامه نویسان و مهندسان نرم افزار ایرانی اذعان داشته ام و همواره با تمام وجود از آن ها حمایت کرده ام چرا که با وجود گرفتن دستمزد های بسیار پایین تر از سطح بین المللی، شاهد خلاقیت های شاهکاری از آن ها بوده ام. این امر را بسیار زیاد حتی زمانی که در پروژه های بین المللی نیز حضور داشته ام دیده ام و بسیار به آن بالیده ام.

اما اشکال کار جای دیگری است. واقعیت انکار ناپذیر دوم این است که بحث فنی و مهندسی با بحث فروش و بازاریابی کاملا متفاوت بوده و در واقع علمی کاملا جداگانه می باشد. همانگونه که یک کسب و کار فیزیکی در محیط بیرون، باید فوت و فن های کاسبی در بازار را به خوبی بلد باشد تا بتواند در ابتدای کار دوام آورده و در ادامه بتواند به یک کسب و کار موفق و پولساز تبدیل شود، در کسب و کار اینترنتی نیز این کاملا صادق است.

بسیار در محیط فیزیکی دیده ایم که شرکت هایی با سرمایه های کلان وارد یک کسب و کار می شوند و با وجود حمایت های مالی فراوان، نمی توانند در آن کسب و کار موفق شوند و پس از گذشت مدتی، مجبور به خروج از آن کسب و کار می گردند. دقیقا در نقطه مقابل آن ها کسب و کارهایی شاید کوچک و با سرمایه محدود وجود دارند که آنقدر مشتری دارند که در تصور نمی گنجد.

چگونه می توانید از سرویس مشاوره اختصاصی استفاده کنید؟

شما می توانید با انتخاب یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کرده از مشاوره  اختصاصی وبمستر وردپرس بهره مند گردید.

توجه داشته باشید هزینه مشاوره ساعتی با کارشناسان وبمستر وردپرس، ساعتی ۱۵۰ هزار تومان می باشد. مشاوره زیر یک ساعت، به دلیل محدودیت های زمانی امکان پذیر نمی باشد.

به دلیل کمبود وقت، متاسفانه زمان پاسخ  دادن به عزیزانی که وقت مشاوره ندارند، عملا امکان پذیر نمی باشد.

لذا فقط جهت گرفتن وقت مشاوره ساعتی، می توانید از فرم زیر استفاده کنید تا بابت پرداخت هزینه و همین طور زمان مشاوره، هماهنگی های لازم با شما صورت پذیرد.

برای استفاده از نظرات کارشناسان مجرب وبمستر وردپرس در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر استفاده نماید:

۱- تماس تلفنی با وبمستر وردپرس جهت دریافت مشاوره

 • شماره دفتر مرکزی: در ایام کرونا فعلا در دفتر حضور نداریم
 • شماره همراه: ۰۹۱۹۲۱۵۵۱۵۹

۲- ارسال کتبی درخواست و پرسش خود، به ایمیل شرکت به آدرش info@wpwebmaster.ir و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن

۳- تکمیل فرم روبرو در سایت

۴- پیغام در تلگرام (ارتباط با آیدی saeedhoseini89 در تلگرام)

فرم مشاوره با کارشناسان وبمستر وردپرس

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

در فضای اینترنت رقابت نه تنها آسان نیست، بلکه حتی در بعضی موارد ممکن است بسیار از سخت تر از محیط فیزیکی باشد. بنابراین صرف داشتن یک سایت خوب، دلیل بر این نمی شود که کسب و کار شما در وب، درآمدزا گردد و باعث رشد و ارتقای مالی شما بشود.

این دقیقا همان دامی است که شما در مواجه با شرکت های طراحی سایت با آن مواجه خواهید شد. آن ها از لحاظ دانش فنی بسیار عالی و خوب هستند اما اگر بخواهیم واقعیت را در نظر بگیریم، آن ها از نظر بازاریابی و فروش تقریبا هیچ تخصصی در کسب و کارهای گوناگون ندارند. متاسفانه این ضعف بصورت کلی در اکثر شرکت های طراحی سایت و پیشتیبانی وب دیده می شود.

حال اگر ندانید که چه می خواهید و هیچ برنامه ای متناسب برای کسب و کار خود در اینترنت نداشته باشید، هرچه قدر هم که تیم طراحی سایت شما فنی باشد و از لحاظ ظاهر و مشخصات فنی سایت شما را بسیار عالی طراحی کند، اما این به شما تضمین نخواهد داد که سایت شما در آینده در کسب و کارتان موفق گردد. در واقع شرکت های طراحی سایت چیزی را به شما خواهند فروخت که خودشان از آن لذت می برند نه چیزی که شما به آن احتیاج دهید.

این دقیقا همین دلیلی است که باعث می شوند سرنوشت بیش از ۹۰ درصد از سایت های ایرانی با شکست مواجه گردد. اما راهکار حل این مشکل چیست؟

چرا بدون مشاوره رایگان طراحی سایت در ادامه کار به مشکل برخورد خواهید کرد؟

نمی دانم که آیا در زندگی خود با یک مساله حقوقی مواجه شده اید یا خیر. مسائل حقوقی و قانونی از جمله مواردی هستند که کوچک ترین اشتباه در آن ها می توانند اثرات جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. ممکن است در موردی کاملا حق با شما باشد اما به دلیل آگاهی نداشتن درست و دقیق از قانون و نا آگاهی در آن زمینه، بطور کل در آن محکوم شوید. همه این ها به خاطر این است که قبل از آن با یک وکیل خبره مشورت نکردید. یک مشاوره حتی کوتاه با یک وکیل زبده باعث خواهد شد که به راحتی بتوانید مسیر قانونی و درست را بدون انجام اشتباهی طی نمایید و به حق و حقوق خود برسید.

مشاوره رایگان طراحی سایت وبمستر وردپرس

ممکن است حتی مشاوره با وکیل هزینه بر باشد اما واقعیت ماجرا این است که این مشاوره هر قدر نیز هزینه داشته باشد، بسیار تا بسیار از هزینه های محکومیت شما در یک دادگاه کمتر خواهد بود.

دقیقا مشابه همین امر در پروژه های نرم افزاری که طراحی سایت و توسعه نرم افزارهای تحت وب زیر مجموعه از آن می باشد، اتفاق می افتد. مشتریان به خاطر عدم بیان درست خواسته های خود در ابتدای شروع پروژه، اصولا محصولی را تحویل را می گیرند که هیچ سنخیتی با تصورات ذهنی آن ها نداشته و از همه مهم تر مطابق و مناسب کسب و کار آن و فرآیند های کاری آن ها نمی گردد.
مشکل وقتی چندین برابر می شود که علاوه بر یکی نبودن خواسته های درونی مشتری با محصول نهایی، وب سایت طراحی شده دارای زیرساخت های مناسب برای تجارت الکترونیکی نبوده و همین امر یا باعث می گردد که مشتری سایت تحویل گرفته شده را نیمه رها کند و یا دوباره متحمل هزینه های اضافی در این مورد گردد.

در واقع اختلاف فاز بین مشتریان و توسعه دهندگان و برنامه نویسان، همواره باعث می شود که مشتری در هنگام تحویل نهایی، یا اصلا از برنامه نویسان راضی نبوده و یا همواره گلایه و شکایت داشته باشد که محصول دریافت شده کارایی لازمی را که او مدنظر داشته است را ندارد و یا به هیچ عنوان مناسب او نیست.

دقیقا در طرف مقابل توسعه دهندگان، برنامه نویسان و مدیران پروژه نیز همواره از این شکایت دارند که نیازهای ارائه شده توسط مشتریان در هنگام شروع پروژه به هیچ عنوان با نیازهای خواسته شده آن ها در هنگام تحویل همخوانی نداشته و در واقع آن ها هر لحظه در حال تغییر خواسته های خود بوده اند و همین امر همواره کار آن ها را دچار اشکال و اختلال خواهد کرد.

مشاوره رایگان طراحی سایت وبمستر وردپرس چگونه و در کجا به کمک شما خواهد آمد؟

مشاوره رایگان طراحی سایت توسط وبمستر وردپرس

بگذارید موضوع را با یک مثال ساده برای شما بیان کنم. فرض کنید شما به یک میوه فروشی مراجعه می کنید و از میوه فروش تقاضا می کنید که یک میوه شیرین و خوشمزه را به شما بدهد. شما به هر دلیلی فراموش می کنید تا بصورت دقیق به فروشنده بگویید که آنچه مدنظر شماست مثلا پرتقال است. در واقع شما تصویر ذهنی ای که از این میوه شیرین و خوشمزه دارید، یک پرتغال است.

بعد از مدت کوتاهی، فروشنده را مشاهده می کنید که یک هندوانه بسیار بزرگ را در جلوی شما گذاشته است. او با آب و تاب نیز برای شما بیان می کند که این هندوانه بسیار خوب، شیرین، آبدار و بسیار قرمز است و او با تبحر خود آن را برای شما از بین سایر هندوانه ها جدا کرده است.

در لحظه اول، شما دچار شوک می شوید و در ادامه حتی ممکن است با فروشنده وارد بحث و جدل گردید چرا که شما پرتقال می خواستید نه هندوانه شیرین و تو قرمز. البته فروشنده بیچاره هیچ تقصیری ندارد چرا که او به هیچ عنوان از نیت ذهنی شما خبردار نبوده است.

مشاوره رایگان طراحی سایت ارائه شده توسط ما در وبمستر وردپرس، به شما کمک می کند تا بدون فراموش کردن هیچکدام از خواسته هایتان بتوانید با سایر طراحان سایت صحبت کرده و نیازهای واقعی خود را به آنها بیان کنید.

مهم نیست که بخواهید پروژه طراحی سایت و وب اپلکیشن خود را به ما بدهید یا بخواهید با سایر همکاران عزیز ما کار کنید، مهم این است که در هر حالت، یک درخواست کاملا روشن و شفاف به سازنده سایت خود بدهید تا او نیز بتواند به بهترین شکل ممکن، خواسته شما را به مرحله اجرا درآورد.

مشاوره اختصاصی طراحی سایت با مشاوره رایگان طراحی سایت چه تفاوتی دارد؟

اولین جلسه مشاوره ما بصورت تلفنی یا حضوری خواهد بود و کلیه مواردی که شما می باید در طراحی یک سایت مدنظر داشته باشید، به شما ارائه خواهد شد. ما در بسیاری از حوزه ها به عنوان مشاور فعالیت کرده ایم و در خیلی از آن ها مشاوره های موفقی به مشتریان خود داده ایم. در صورتی که زمینه کاری شما مشابه آن ها باشد خیلی سریع اطلاعات مربوط به کسب و کارتان و نیازمندی های اساسی برای برپاسازی سایتتان را به شما ارائه خواهیم کرد. در صورتی نیز که در حوزه کاری شما نمونه مشابهی نداشته باشیم، پس از یک روز تحقیق در مورد کلمات کلیدی کسب و کار شما، نیازمندی های سایت شما را بصورت رایگان به شما ارائه خواهیم داد.

مشاوره رایگان شامل اولین جلسه ما با شما خواهد شد و کلیه نیازمندی های شما برای داشتن یک وب سایت کاملا موفق در کسب و کار مدنظرتان، به صورت شفاهی برای شما تشریح خواهد شد. شما با دانستن این نیازمندی ها به راحتی می توانید با سایر توسعه دهندگان و برنامه نویسان وارد مذاکره شده و کار خود را بصورت کاملا حرفه ای به پیش ببرید.

روالی که در بالا بیان شد در واقع روال یک کار حرفه ای خواهد بود که شما در طول انجام پروژه به مشکلی برخورد نخواهید کرد، چرا که از ابتدای پروژه کلیه نیازمندی های شما بصورت مکتوب ارائه شده و هر دو طرف پیش از شروع پروژه، کلیه تغییراتی را که نیاز دارند را در مستند اولیه و قرارداد خود ذکر خواهند کرد، تا در انتهای پروژه نتیجه حاصل از آن، مطلوب هر دو طرف قرارداد باشد.

تیم وبمستر وردپرس با استفاده از کارشناسان مجرب و فعالیت تخصصی چند ساله ای که در این عرصه داشته است، آمادگی کاملی برای ارائه مشاوره رایگان طراحی سایت و همین طور مشاوره اختصاصی در زمینه های مختلف حوزه وب مانند تحلیل و برنامه نویسی، انتخاب سیستم مدیریت محتوا، طراحی گرافیکی، طراحی بانک اطلاعاتی، بروزرسانی و مدیریت وب سایت و بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجوگر، راهکار های افزایش سرعت و امنیت سایت های اینترنتی، ثبت دامین و اجاره فضا و سایر عرصه های مرتبط را دارا می باشد.

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان بدون نیاز به تهیه یک RFP داشته باشید، آن را بصورت تلفنی یا حضوری و به صورت کاملا رایگان به شما ارائه خواهیم داد، اما در صورتی که نیاز به تهیه RFP داشته و نیاز دارید تا کار خود را بصورت حرفه ای پیش ببرید، آماده ارائه خدمات مشاوره به صورت ساعتی و در حضور شما می باشیم.

وبمستر وردپرس چه مشاوره هایی را می تواند در زمینه تکنولوژی های وب  به شما ارائه دهد؟

تیم وبمستر وردپرس، تجربه طراحی و توسعه انواع سایت های شرکتی، فروشگاه اینترنتی و آنلاین و سایت های شخصی را در کارنامه خود دارا بوده است. حتما لازم نیست تا طراحی وب سایت و خدمات وبمستری خود را به ما بسپارید اما مطمئن باشید ما بهترین مشاوره را به شما می دهیم تا شما بهترین افراد را برای خدمات زیر، در اختیار بگیرید. ما در زمینه های زیر، هم به شما مشاوره و هم خدمات ارائه خواهیم کرد:

تماس مستقیم با کارشناسان وبمستر وردپرس

قبل از انجام هر پروژه نرم افزاری، اول بصورت رایگان با ما مشاوره کنید

قبل از شروع هر پروژه نرم افزاری، می توانید به صورت رایگان از مشاوره با کارشناسان ما که سال ها در زمینه انواع پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت کرده اند، بهره مند گردید.
تماس مستقیم با کارشناسان وبمستر وردپرس

درخواست مشاوره با کارشناسان وبمستر وردپرس

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چگونه می توانید از سرویس مشاوره اختصاصی استفاده کنید؟

شما می توانید با انتخاب یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کرده از مشاوره  اختصاصی وبمستر وردپرس بهره مند گردید.

توجه داشته باشید هزینه مشاوره ساعتی با کارشناسان وبمستر وردپرس، ساعتی ۱۵۰ هزار تومان می باشد. مشاوره زیر یک ساعت، به دلیل محدودیت های زمانی امکان پذیر نمی باشد.

به دلیل کمبود وقت، متاسفانه زمان پاسخ  دادن به عزیزانی که وقت مشاوره ندارند، عملا امکان پذیر نمی باشد.

لذا فقط جهت گرفتن وقت مشاوره ساعتی، می توانید از فرم زیر استفاده کنید تا بابت پرداخت هزینه و همین طور زمان مشاوره، هماهنگی های لازم با شما صورت پذیرد.

برای استفاده از نظرات کارشناسان مجرب وبمستر وردپرس در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر استفاده نماید:

۱- تماس تلفنی با وبمستر وردپرس جهت دریافت مشاوره

 • شماره دفتر مرکزی: در ایام کرونا فعلا در دفتر حضور نداریم
 • شماره همراه: ۰۹۱۹۲۱۵۵۱۵۹

۲- ارسال کتبی درخواست و پرسش خود، به ایمیل شرکت به آدرش info@wpwebmaster.ir و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن

۳- تکمیل فرم روبرو در سایت

۴- پیغام در تلگرام (ارتباط با آیدی saeedhoseini89 در تلگرام)

مشاوره رایگان طراحی سایت

متخصصین ما می‌توانند در زمینه موارد زیر به صورت رایگان به بازدیدکنندگان محترم خدمات مشاوره‌ طراحی سایت ارائه دهند:

 • بودجه مناسب برای طراحی سایت
 • شناخت ابزارها و فناوری‌ها
 • تصمیم گیری در زمینه بخش‌ها و امکانات سایت
 • مشاوره و راهنمایی در مورد قابلیت‌های سایت
 • انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت
 • معرفی سرویس میزبانی وب (Hosting) مناسب
 • روش های افزایش بازدید وب سایت
 • روش شناخت رقبا و رقابت در بازار آنلاین
 • بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing)
 • معرفی مناسب و تقویت وجهه نام تجاری (Branding)
 •  بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو
مشاوره رایگان طراحی سایت

درخواست مشاوره اختصاصی

شما می توانید با انتخاب یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کرده از مشاوره رایگان  و یا مشاوره اختصاصی وبمستر وردپرس بهره مند گردید.

برای استفاده از نطرات کارشناسان مجرب وبمستر وردپرس در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر استفاده نماید:

۱- تماس تلفنی با وبمستر وردپرس جهت دریافت مشاوره

 • شماره دفتر مرکزی: در ایام کرونا در دفتر مستقر نیستیم
 • شماره همراه: ۰۹۱۹۲۱۵۵۱۵۹

۲- ارسال کتبی درخواست و پرسش خود، به ایمیل شرکت به آدرش info@wpwebmaster.ir و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن

۳- تکمیل فرم زیر در سایت

۴- پیغام در تلگرام (ارتباط با آیدی saeedhoseini89  در تلگرام)

نکته مهم در مورد مشاوره

توجه داشته باشید هزینه مشاوره ساعتی با کارشناسان وبمستر وردپرس، ساعتی ۱۵۰ هزار تومان می باشد. مشاوره زیر یک ساعت، به دلیل محدودیت های زمانی امکان پذیر نمی باشد.

در صورتی که مشکلات شما نیاز به مشاوره بلند مدت ندارند، در صفحاتی از سایت که مرتبط با سوال شما می باشد، سوال خود را مطرح فرمایید.

به دلیل کمبود وقت، متاسفانه زمان پاسخ  دادن به عزیزانی که وقت مشاوره ندارند، عملا امکان پذیر نمی باشد.

لذا فقط جهت گرفتن وقت مشاوره ساعتی، می توانید از فرم زیر استفاده کنید تا بابت پرداخت هزینه و همین طور زمان مشاوره، هماهنگی های لازم با شما صورت پذیرد.

فرم درخواست مشاوره با کارشناسان وبمستر وردپرس

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .