ما در کنار شما هستیم ، تا شما بهترین باشید

داستان ما

بعد از چند سال فعالیت در حوزه راه اندازی کسب و کارهای دیجیتال، طراحی سایت و خدمات بازاریابی دیجیتال به این نتیجه رسیدیم که اکثر افرادی که به دنبال این خدمات بودند از چند مشکل زیر همیشه گله داشتند:

  • بدقولی طراحان وب سایت یا شرکت های طراحی وب سایت

  • پشتیبانی نامناسب بعد از طراحی سایت

  • نداشتن درآمد مناسب از سایتشان

  • ارائه ندادن خدمات مورد نیاز برای رشد و درآمدزایی وب سایت به صورت یکپارچه و کارآمد توسط شرکت ها یا افراد مرتبط

این موارد سبب شد که ما به فکر راه اندازی مجموعه ای برای شما دوستانی که به دنبال داشتن وب سایتی کارآمد با درآمد عالی هستید  بیفتیم. این گونه بود که وبمستر وردپرس با محوریت مهدی سلطانی نشان ( توسعه دهنده ارشد وب) و سید سعید حسینی ( تحلیلگر کسب و کارهای دیجیتال و کارشناس ارشد بازاریابی دیجیتال ) راه اندازی شد.

درباره وبمستر وردپرس

هدف ما فقط طراحی سایت و ارائه خدمات وبمستری نیست. ما تضمین می کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن، کسب و کار شما در سطح اینترنت را به یک کسب و کار درآمدزا و پولساز تبدیل خواهیم کرد.

از آنجایی که همواره قصد داشته ایم تا مشتریان خود را توانمند سازیم، قصد داریم در سال های آینده، مرجع آموزش های حرفه ای خدمات وبمستری نیز باشیم. در این زمینه در حال تولید محتواهای با کیفیت و همین طور فیلم های آموزشی رایگان هستیم تا مشتریانمان بتوانند با استفاده از آن ها، خودشان به صورت حرفه ای به مدیریت سایت های تحویل شده به آن ها بپردازند.

ما در حوزه های زیر به صورت حرفه ای به مشتریان خود خدمات ارائه می دهیم:

طراحی حرفه ای سایت و فروشگاه اینترنتی، عیب یابی و بازسازی سایت، خدمات ساعتی و ماهیانه وبمستری، کدنویسی حرفه ای قالب وردپرس و ووکامرس، طراحی قالب اختصاصی وردپرس و ووکامرس، پلاگین نویسی وردپرس و ووکامرس، سفارشی سازی قالب و پلاگین های وردپرس و ووکامرس، ارائه انواع خدمات برنامه نویسی تحت وب، خدمات سئو، خدمات ارتقا رتبه سایت در گوگل، خدمات افزایش ترافیک وب سایت،خدمات تولید محتوا، خدمات دیجیتال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی، تبلیغات گوگل ادوردز.

قبل از انعقاد قرارداد با ما، اولویت کاری ما دادن آگاهی و اطلاعات لازم به شما  مشتریان عزیز است تا با آگاهی کامل نسبت به ادامه کار تصمیم گیری نمایید. از زمان شروع پروژه شما تا زمانی که به ما نیاز داشته باشید، لحظه به لحظه در کنارتان هستیم و تعهد می دهیم که تمام تلاش خود را می کنیم تا به اهداف خود برسید.

بنیانگذاران وبمستر وردپرس

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی نشان

هم بنیانگذار

توسعه دهنده ارشد وب

سید سعید حسینی

سید سعید حسینی

هم بنیانگذار

تحلیلگر کسب و کارهای دیجیتال

کارشناس بازاریابی دیجیتال

برخی از آخرین ارائه های تخصصی

ارائه تخصصی برای سئوکاران

ارائه تخصصی برای سئوکاران

دانشگاه امیر کبیر – اردیبهشت ۹۷

راه اندازی کسب و کار دیجیتال

پنل انتقال تجربه در حوزه راه اندازی کسب و کار دیجیتال

سازمان فناوری اطلاعات – تیر ۹۷