طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی مهرپردازش، در سال ۹۴ و توسط تیم طراحی سایت ژیوان (وبمستر وردپرس) انجام شد.

این سایت اینترنتی جهت فروش اینترنتی انواع دستگاه های حضور و غیاب، دستگاه های تردد و همین طور سیستم ورود و خروج، در سطح اینترنت، شروع به کار کرده است.

این سایت علاوه بر امکانات فروشگاهی، دارای کلیه امکانات یک سایت حرفه ای بوده که کاربران آن ها می توانند اقدام به ساخت انواع صفحه و پست را در آن داشته باشند.

طول مدت پروژه  طراحی سایت شرکتی مهر پردازش در حدود کمتر از دو ماه بوده است.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با وبمستر وردپرس

چرا نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید؟

یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های فروش محصولاتی همچون دستگاه حضور و غیاب، سیستم های کنترل تردد و دستگاه های ورود و خروج، استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد می باشد. به دلیل اینکه اولا یک فروشگاه های فیزیکی، دارای هزینه های بالای اجاره و همین طور سایر هزینه های جانبی است و ثانیا نیاز به داشتن انبار فیزیکی، باعث بالا رفتن هرچه بیشتر هزینه ها برای آن خواهد شد، لذا منطقی ترین و بهترین گزینه برای ارایه محصولات و کالاها، داشتن یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند می باشد.

در حال حاضر بسیاری از ارائه دهندگان کالاها و خدمات برای دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد، شروع به طراحی سایت شرکتی برای خود کرده و علاوه بر اینکه به شدت هزینه های خود را کاهش داده اند، از طرف دیگر فروش دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد خود را، چندین برابر بیشتر کرده اند.

آن ها به دلیل گستردگی بازار اینترنت، دیگر فقط محدود به ارائه محصولات چرم های خود به صورت محلی نبوده و می توانند کلیه محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به تمامی ایران ارائه دهند. از طرف دیگر رشد بسیار بالای خرید اینترنتی توسط مردم و ذوق و اشتیاق آن ها برای انجام خرید های اینترنتی، باعث شده است که صاحبان کسب و کارها، هر روز بیشتر به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای خود باشند تا بتوانند روز به روز تجارت خود را گسترش دهند.

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق در زمینه ارائه محصولات و خدمات دستگاه های حضور و غیاب داشته باشید؟

برای داشتن یک سایت فروشگاهی موفق در زمینه کنترل تردد یا همان فروشگاه اینترنتی موفق جهت فروش محصولات دستگاه های حضور و غیاب، شما می باید علاوه بر طراحی سایت شرکتی قوی، بتوانید استراتژی مناسبی برای بازاریابی اینترنتی در سطح وب داشته باشید.

شما برای فروش در سایت خود، نیازمند افزایش ترافیک بر روی سایت خود خواهید بود. این به این معنی خواهد بود که شما نیاز دارید تا سئو سایت خود یا همان بهینه سازی سایت خود را برای موتور های جستجو، به بهترین نحو انجام دهید. شما باید بتواند تحلیل سایت فروشگاه آنلاین دستگاه های حضور و غیاب خود را، به صورت دوره ای مورد تجزیه تحلیل قرار داده و استراتژی های جدید برای فروش محصولات و خدمات خود طراحی نمایید تا بتوانید هر روز بر فروش خود در سطح اینترنت اضافه کنید.

علاوه بر این، شما باید بتوانید در زمینه ارایه محصولات و خدمات ارائه شده توسط خود در زمینه دستگاه های ورود و خروج، به صورت منظم شروع به تولید محتوا ارزشمند برای کاربران خود کرده و همچنین باید بتوانید با ابزاهای بازاریابی اینترنتی نظیر ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات در گوگل ، به خوبی کار کرده و باعث افزایش ترافیک و در نهایت فروش آنلاین خود گردید.

وبمستر وردپرس کلیه نیازهای شما برای طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی، بر طرف کرده است

شما می توانید به صورت رایگان در مورد موارد زیر با کارشنان وبمستر وردپرس مشاوره کنید

درخواست مشاوره اختصاصی

چگونه می توانید از سرویس مشاوره اختصاصی استفاده کنید؟

شما می توانید با انتخاب یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کرده و  از مشاوره  اختصاصی بهره مند گردید.

برای استفاده از نطرات کارشناسان مجرب وبمستر وردپرس در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر استفاده نماید:

۱- تماس تلفنی با وبمستر وردپرس جهت دریافت مشاوره

  • شماره دفتر مرکزی: به دلیل شیوع کرونا، فعلا در دفتر حضور نداریم
  • شماره همراه: ۰۹۱۹۲۱۵۵۱۵۹

۲- ارسال کتبی درخواست و پرسش خود، به ایمیل شرکت به آدرش info@wpwebmaster.ir و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن

۳- تکمیل فرم روبرو در سایت

۴- پیغام در تلگرام (ارتباط با آیدی saeedhoseini89 در تلگرام)

نکته مهم در مورد مشاوره

توجه داشته باشید هزینه مشاوره ساعتی با کارشناسان وبمستر وردپرس، ساعتی ۱۵۰ هزار تومان می باشد. مشاوره زیر یک ساعت، به دلیل محدودیت های زمانی امکان پذیر نمی باشد.

در صورتی که مشکلات شما نیاز به مشاوره بلند مدت ندارند، در صفحاتی از سایت که مرتبط با سوال شما می باشد، سوال خود را مطرح فرمایید.

به دلیل کمبود وقت، متاسفانه زمان پاسخ  دادن به عزیزانی که وقت مشاوره ندارند، عملا امکان پذیر نمی باشد.

لذا فقط جهت گرفتن وقت مشاوره ساعتی، می توانید از فرم زیر استفاده کنید تا بابت پرداخت هزینه و همین طور زمان مشاوره، هماهنگی های لازم با شما صورت پذیرد.

فرم درخواست مشاوره با کارشناسان وبمستر وردپرس

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .